See English Version

معرفی کنفرانس

استادان فرهیخته، پژوهشگران ارجمند و دانشجویان گرامی: فناوری چه درونزا و مبتنی بر فعاليتهای تحقيق و توسعه داخلی باشد و چه با منشأ خارجی و برونزا تلقی شود، مستلزم مديريت بر فرآيند انتقال و توسعه می باشد. نوآوری عامل پيشرفت کشورهای توسعه يافته و عامل حسرت کشورهای در حال توسعه می باشد. امروزه فناوری نقش اساسی در بهبود زندگی مردم ايفا می نمايد لذا استفاده از نظريات و تخصص جامعه نخبگان دانشگاهي و صنعتي براي برنامه ريزي جهت تقويت چرخه صنعت و تولیدات در زمینه های مختلف علوم ، مهندسی و بکارگیری یافته های جدید جهت بومی سازی و بکارگیری تکنولوژی های نوین مه...

ادامه مطلب

تغییر تاریخ برگزاری کنفرانس

اطلاعیه مهم

بدین وسیله به اطلاع کلیه پژوهشگران و محققان گرامی می‌رساند که پیرو تصمیم اتخاذ شده از سوی شورای سیاست‌گذاری دومین کنفرانس ملی مدیریت شهری، شهرسازی و معماری، تاریخ برگزاری کنفرانس مذکور از تاریخ 30 بهمن 1398،  به 11 خرداد ماه سال 1399 تغییر یافته و بدین ترتیب، تمامی تاریخ‌های مهم کنفرانس به شرح زیر می‌باشند:

آخرین مهلت ارسال مقاله: 20 اردیبهشت 1399

اعلام نتایج داوری: 25 اردیبهشت 1399

آخرین مهلت ثبت‌نام در کنفرانس: 1 خرداد 1399

تاریخ برگزاری کنفرانس: 11 خرداد 1399

 

 

 

پیام دبیر علمی کنفرانس

بسمه تعالی

 

بهره‌مندی از سطوح گوناگون توانایی در پرتو هدایتی هوشمندانه، هدفی است که نه تنها محافل علمی را در کانون توجه قرار داده است، بلکه پیشرفت و ارتقای نیروی انسانی را در گرو تبادل اطلاعات معرفی می‌نماید. از این رو برگزاری کنفرانس‌های علمی با ماهیت آسیب‌شناسی جوامع مخاطب، می‌تواند گامی موثر در تحقق این امر محسوب گردد. در حقیقت ایجاد شهری مناسب، در جهت استفاده بهینه از امکانات موجود و خلق ابداعاتی بی‌بدیل که نیازهای جوامع را مرتفع سازد و تسهیم عادلانه رفاه را فراهم آورد، موضوعی است که در کنار بهبود سطوح فرهنگی و اجتماعی با حفظ ارزش‌های جامعه هدف، ره‌آورد توسعه و پایداری منافع جامعه را در بر دارد. از این رو برای توسعه پایدار در پرتو تمهیدات اقتصاد مقاومتی، یکی از نمودهای اقتصادی حائز اهمیت، مباحث موجود در حوزه مدیریت شهری، شهرسازی و معماری در کنار عمران شهری می‌باشد که در جهت کنترل و افزایش بازدهی و کاهش هدر رفت انرژی، سازگاری با محیط زیست را نیز شامل می‌گردد و گسترش چشمگیر نیازهای توسعه‌ای در مجامع علمی و کارشناسی را مورد تاکید قرار می‌دهد.

بر اين اساس، دبیرخانه دومین کنفرانس ملی مدیریت شهری، شهرسازی و معماری با افتخار از تمامي متخصصان، كارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراكز علمي، تحقيقاتي و صنعتی دعوت مي‌نماید تا با شرکت در اين رويداد مهم ملی مشارکت نموده و با ارائه آخرين دستاوردهاي علمي و اجرايي خود، زمينه دستيابي به اهداف فوق را فراهم سازند.

دکتر عارف منادی

دبیر علمی کنفرانس

Image result for ‫عارف منادی‬‎

اخبار واطلاعیه ها


حامیان و همکاران